Кукурудзяна жатка

Номер оголошення 57598

Опис
Жатки для прибирання кукурудзи шести і восьмирядні .

Сільськогосподарська техніка для агропідприємств.


Жатки для прибирання кукурудзи.Технічні характерисики.Ціни

Пропонуємо складну сільськогосподарську техніку від заводу виробника на самих вигідних умовах фінансування Ми моможем Вам економити купуючи.

.Гарантія! Сервіс ! Інженерний супровід !

У нас є все .Від плуга , до зернозбирального комбайна .

.

За допомогою нашого інноваційного проекту Ви зможете раціонально використовувати фінансові ресурсипедприятия а зекономлені гроші - це зароблені гроші...

Знаєте, скільки врожаю зернових аграрії втрачають із-за старого обладнання ?

Майже мільярд євро .

Простий обходиться в кругленьку суму — за день на кожному гектарі обсипається приблизно центнер . І якщо порахувати , то : купити в кредит нову техніку буде дешевше, ніж постійно ремонтувати старі машини.

 

Наші жатки для збирання кукурудзи агрегатуються з такими зернозбиральними комбайнами , як «Славутич» , «Дон-1500Б», «Акрос», « Полессе КЗС-1218» і випускаються серійно можливо агрегатування жниварок з комбайнами, імпортованими з країн далекого зарубіжжя(Клаас,Джон Дир, Фендт та ін).Жатки для прибирання кукурудзи .З допомогою спеціальних знімних проставок жатки можуть легко і швидко агрегатуватися з усіма вітчизняними та зарубіжними зернозбиральними комбайнами.Для оперативного переагрегатирования посилені верхні гаки-уловлювачі, розташовані на проставки, піднімають і надійно утримують жатку за верхню круглу трубу її каркаса. Знизу, з допомогою двох болтів, шарнірно закріплених на хребтовій балці каркаса, жатка жорстко притягається до каркаса проставки.Посилені елементи навішування жатки на комбайн, встановлені автоматичні натяжні пристрої приводів, а також нові ремені й ланцюги підвищеної тягової здібності, встановлені метизи підвищеного класу міцності. На жатках посилена конструкція русла з уривчастими вальцями і транспортерами стебел.Опори (передня двошарнірна, з жорсткою фіксацією шарнірів і задня самоустановлювальні сферична) забезпечують можливість для високопродуктивної роботи жатки.Для підвищення технічної і технологічної надійності жниварки на лівому і правому руслах посилені запобіжні муфти і стакани роздавальних коробок, в яких встановлені опорні шарикопідшипники вхідних валів.Посилений повідець сферичної опори приводу вальця.Посилені передні опори вальців, які жорстко закріплюються на боковинах каркаса русла і дають можливість безступінчатого регулювання відстані на вході в уривчасті вальці. Для прибирання високоврожайних гібридів кукурудзи посилена конструкція шнека качанів.У центральній частині шнека встановлені лопатки для транспортування качанів в похилу камеру комбайна.На приводному валу шнека встановлена посилена запобіжна муфта.Для візуального контролю водія за шнек жниварки на вітровому щиті встановлені гратчасті вікна.

Жатки для прибирання кукурудзи шести рядні

Жатки агрегатуються з зернозбиральними комбайнами «СКІФ», «СЛАВУТИЧ», «Нива», «Дон-1500Б», «Вектор», «Акрос», КЗС-1218 «Палессе», а також комбайнами виробництва «Джон Дір» (John Deere), «Клаас» (Claas), «Массей Фергюсон» (Massey Ferguson), «Топ Лайнер»

ФУНКЦІЇ І ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість збираних рядків - 6 Ширина міжрядь, см - 70 Ширина захоплення, м 4,2 Продуктивність, га/год - 3 Робоча швидкість, км/ч - 7 Маса, кг - 2250+/- 120 Габаритні розміри, мм (довжина/ширина/висота) - 3000/4370/1250 Model: Жатка шестирядковая.Product ID: 16Ціна :222000,00 грн. Жатки для прибирання кукурудзи восьми рядні.Жатки мають наступні переваги: З допомогою спеціальних знімних проставок жатки можуть легко і швидко агрегатуватися з усіма вітчизняними та зарубіжними зернозбиральними комбайнами. Для оперативного переагрегатирования посилені верхні гаки-уловлювачі, розташовані на проставки, піднімають і надійно утримують жатку за верхню круглу трубу її каркаса. Знизу, з допомогою двох болтів, шарнірно закріплених на хребтовій балці каркаса, жатка жорстко притягається до каркаса проставки. Посилені елементи навішування жатки на комбайн, встановлені автоматичні натяжні пристрої приводів, а також нові ремені й ланцюги підвищеної тягової здібності, встановлені метизи підвищеного класу міцності. На жатках посилена конструкція русла з уривчастими вальцями і транспортерами стебел. Опори (передня двошарнірна, з жорсткою фіксацією шарнірів і задня самоустановлювальні сферична) забезпечують можливість для високопродуктивної роботи жатки. Для підвищення технічної і технологічної надійності жниварки на лівому і правому руслах посилені запобіжні муфти і стакани роздавальних коробок, в яких встановлені опорні шарикопідшипники вхідних валів. Посилений повідець сферичної опори приводу вальця. Посилені передні опори вальців, які жорстко закріплюються на боковинах каркаса русла і дають можливість безступінчатого регулювання відстані на вході в уривчасті вальці. Для прибирання високоврожайних гібридів кукурудзи посилена конструкція шнека качанів. У центральній частині шнека встановлені лопатки для транспортування качанів в похилу камеру комбайна. На приводному валу шнека встановлена посилена запобіжна муфта. Для візуального контролю водія за шнек жниварки на вітровому щиті встановлені гратчасті вікна.Жатки для збирання кукурудзи Manufactured by: У порівнянні з іншими пристроями для збирання кукурудзи мають значно меншу конструктивну масу і енергомісткість. Це дозволяє на 15-20% збільшити продуктивність збирання кукурудзи, а також значно знизити витрату палива.

ФУНКЦІЇ І ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість збираних рядків - 8Ширина міжрядь, см - 70Ширина захвату, м 5,6Продуктивність, га/год - 4Робоча швидкість, км/ч - 7Маса, кг - 2980+/-125Габаритні розміри, мм (довжина/ширина/висота) - 3000/5770/1250 Model: Жатка восьмирядковаяProduct ID: 15Ціна :330000,00[Valid RSS]Жатки для збирання кукурудзи
Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 З рук. Безкоштовні авто, мото оголошення України в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

З рук. Безкоштовні авто, мото оголошення України